Miło Cię widzieć

Nazywam się Kasia, w czym mogę ci pomóc?

Marzysz o PIĘKNYM OGRODZIE, ale nie wiesz od czego zacząć…  Nie znasz się na zakładaniu ogrodów i nie masz czasu na ciężkie prace fizyczne w ogrodzie….  Chcesz podejść do tematu kompleksowo – od projektu po budowę, od spraw technicznych, instalacje, systemy nawadniania, małą architekturę, nawierzchnie po rośliny.  Masz pustą działkę, istniejący ogród na ziemi lub ogród na dachu…

To świetnie trafiłeś !

Narysuję Twoje marzenia na papierze, a potem ożywię Twój projekt ogrodu w terenie. Stworzę dla Ciebie, ogród o jakim marzysz, w którym odpoczniesz, miło spędzisz czas z rodziną i znajomymi. Ogród, który przez cały rok będzie wzbudzać podziw. Dla mnie „nie da się” nie istnieje więc zrealizuję każdy Twój pomysł. Dobry projekt ogrodu sprawi, że Twoja nieruchomość ZWIĘKSZY WARTOŚĆ i atrakcyjność.

MOJE MOTTO TO TRIADA WITRUWIUSZA:

PIĘKNO, FUNKCJONALNOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Poznałam setki problemów moich klientów i pomogę Ci zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy organizując kompleksową budowę i wszystkich specjalistów w jednym miejscu. Przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces zakładania ogrodu. Znam realia i ceny więc pomogę ci stworzyć ogród dostosowany do twojego budżetu i ani złotówki więcej. Znałam osoby, które szukały oszczędności tam gdzie nie można i straciły wiele pieniędzy, czasu i nerwów. Oszczędzę Ci tych kłopotów jeśli tylko mi zaufasz. MOJEGO PROJEKTU NIE SCHOWASZ DO SZUFLADY!

Jestem architektem krajobrazu, inżynierem i Inspektorem Nadzoru Terenów Zieleni SITO-NOT. Jestem ekspertem od kompleksowego zakładania ogrodów. Od 20 lat (2001 r.) projektuję i zakładam ogrody dla inwestorów prywatnych, instytucji publicznych oraz inwestorów komercyjnych. Łączę rolę projektanta, inżyniera budowlańca i ogrodnika w jednym. Zaufało mi już ponad 700 osób, bo jestem PRAKTYKIEM, NIE TEORETYKIEM. Zawsze wykonuję prace jak dla siebie, dbając o detale i wykończenia. Zaprojektowałam ponad 36 000 m2 zieleni (to tyle co 55 kortów tenisowych) i z moją wspaniałą ekipą posadziliśmy miliony roślin.

Jeśli potrzebujesz ogrodu zapraszam cię do kontaktu.

Zadzwoń i umów się na rozmowę znajdę rozwiązania również dla ciebie 🙂 +48 602 10 19 10

Architekt krajobrazu i wykonawca ogrodów

Kasia From

REALIZACJI
POSADZONYCH ROŚLIN
M² ZAPROJEKTOWANE
LAT DOŚWIADCZENIA

ZADOWOLENI KLIENCI

Współpracuj z nami

KONTAKT

ul. Ząbkowska 38 A lok. 6
03-735 Warszawa

pracownia@ingreen.pl

+48 602 10 19 10